Er komt een tramlijn (de Vlietlijn) om de Binckhorst beter te ontsluiten. Maar deze lijn zal ook door Voorburg-West rijden en dat brengt grote veranderingen met zich mee. Te denken valt aan gevolgen voor de verkeersdrukte, het groen en de leefbaarheid.

Niet iedereen heeft het hele proces op de voet gevolgd, sommigen maken zich zorgen: wordt er in de huidige plannen wel voldoende rekening gehouden met de impact op de buurt?

Om bewoners en ondernemers goed te informeren en hen de kans te geven mee te denken, organiseert 'De Buren van de Binckhorst', een groep actieve en betrokken inwoners, een buurtbijeenkomst op woensdag 12 maart van 20:00 tot 22:00 in wijkcentrum Agora, Fonteynenburghlaan 11.
Tijdens deze avond wordt er samen bekeken wat er al bekend is over de plannen en wordt er een update gegeven over de voortgang, het proces en de participatiebijeenkomsten tot nu toe.

Ook worden de belangrijkste knelpunten in Voorburg-West en Oud Voorburg besproken en presenteert 'De Buren van de Binckhorst' mogelijke oplossingen. Alle inwoners en ondernemers van Voorburg-West en Oud Voorburg zijn van harte uitgenodigd om mee te luisteren en mee te denken.

Er moet wel een plek gereserveerd worden. Reserveer de (gratis) plek voor deze avond door vòòr 5 maart aan te melden via website www.burenvandebinckhorst.com

Programma
19:50 – 20:00 | Inloop en ontvangst
20:00 – 20:45 | Presentatie 1 – Stand van zaken Vlietlijn, inzichten en impact
20:45 – 20:55 | Column van een OV-gebruiker: Hoeveel mensen gaan gebruik maken van de tram op Station Voorburg?
20:55 – 21:15 | Presentatie 2 – Mogelijke aanpassingen en oplossingen
21:15 – 21:40 | Ronde Tafel Discussie – Welke knelpunten moeten direct aangepakt worden?
21:40 – 22:00 | Informeel samenzijn met een drankje


Door: Nahira Martina
Foto: Buren van de Binckhorst (met behulp van AI)



Buurtbijeenkomst Vlietlijn AI