Radio: 107.2 FM | DAB+: kanaal 5C (DAB lokaal 33) | Ziggo kanaal 916 | Televisie: Ziggo kanaal 41 / KPN kanaal 1489 /Odido kanaal 877
In het licht van 80 jaar vrijheid staat de gemeente Leidschendam-Voorburg stil bij het officiële einde van de Tweede Wereldoorlog in het Koninkrijk der Nederlanden, op 5 mei 1945. Dat gebeurt op 13 augustus met een herdenking in Leidschendam en op Landgoed Bronbeek bij Arnhem.
In de tweede helft van 2026 opent de nieuwe bibliotheek aan de Vliet in Leidschendam haar deuren. Vooruitlopend daarop is er volgende maand, op woensdag de 17de, een informatiebijeenkomst.
Bij een brand afgelopen nacht in een flatwoning aan de Gravin Juliana van Stolberglaan in Leidschendam is een persoon overleden. Waarschijnlijk woonde deze in de flat, maar zeker is dat nog niet.