Radio: 107.2 FM | DAB+: kanaal 5C (DAB lokaal 33) | Ziggo kanaal 916 | Televisie: Ziggo kanaal 41 / KPN kanaal 1489 /Odido kanaal 877
Ad Vonk van de vereniging van beeldende kunstenaars Artibrak in het Huygenskwartier, draagt na vijf jaar het voorzitterschap over.
Het is een bekend gezicht voor veel Voorburgers: ‘De Speurder’ bij het politiebureau aan de Parkweg.
Goed nieuws voor wandelliefhebbers: de Avond4daagse in Voorburg keert van 1 tot en met 4 juni terug, en dat is dit jaar een bijzondere editie.
Ook dit jaar weer verzorgt de Archeologische Werkgroep Leidschendam-Voorburg een rondwandeling langs de resten van het Romeinse Forum Hadriani in Voorburg. Datum: zondag 26 april.
GBLV/Gemeentebelangen heeft op uitnodiging van het platform Behoud Kippenbrug een werkbezoek gebracht aan de Nieuwe Tolbrug, alias de Kippenbrug.
In het weekend van 18 en 19 april worden in de Koningkerk tal van activiteiten georganiseerd aangezien het kerkgebouw met zalencentrum precies 60 jaar geleden in gebruik werd genomen.
De Oude Kerk in Voorburg is de komende tijd het decor voor 3 stiltevieringen.
Wat jarenlang verborgen bleef achter de deuren van een bescheiden garage in Oud-Voorburg, wordt nu voor het eerst zichtbaar voor het grote publiek.
In de Oude Kerk te Voorburg vindt op zondag 12 april een vesper plaats. Deze is opgebouwd rondom het Gloria van Antonio Vivaldi (1678-1741).
In hotel Nordseka aan het Stationsplein in Voorburg worden sinds afgelopen zomer asielzoekers opgevangen.
Woensdagavond 1 april is op de Parkweg een auto tijdens het rijden in brand gevlogen.
Op woensdagmiddag 1 april is het nieuwe seizoen van molen De Vlieger in Voorburg officieel geopend.