-
-
Vanaf donderdag 16 januari 2025 is het mogelijk om iedere week de Nederlandse taal te oefenen bij Wijkvereniging Leidschendam-Zuid.
De bijeenkomsten vinden op donderdag van 09.30 tot 12.00 uur plaats in wijkgebouw 'Ons Tolhuis' aan de Horre 1 (behalve in de schoolvakanties) en zijn toegankelijk voor iedereen.
De ochtenden beginnen met een korte beweegoefening om los te komen, gevolgd door gesprekken over diverse onderwerpen. De deelnemers praten over het leven in Nederland, het nieuws, de kinderen, de regels in Nederland, of vakanties. Soms wordt er een spel gespeeld om de taalvaardigheid te verbeteren, en eens per kwartaal wordt er een uitje georganiseerd. Af en toe wordt een gastspreker uitgenodigd om extra uitleg te geven over specifieke onderwerpen.
De kosten per ochtend bedragen € 1,00, en koffie of thee is verkrijgbaar voor € 1,10 per kopje.
Aanmelden is niet nodig; geïnteresseerden kunnen gewoon langskomen. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Ban Markhus via telefoonnummer 06 43918038.
Door: Karin van der Spek
Bron: Wijkvereniging Leidschendam-Zuid
Foto: stockfoto via Pixabay ter illustratie