-
-
In de Mall of the Netherlands is de tentoonstelling Bricks of Wonder geopend, een kleurrijke expositie met meer dan 150 kunstwerken, gebouwd uit ruim 2 miljoen LEGO®-stenen.
De tentoonstelling is het levenswerk van de Vlaamse kunstenaar en cabaretier Dirk Denoyelle, die wereldwijd bekendstaat om zijn creaties met LEGO®.
Tijdens de feestelijke première kregen honderden genodigden een exclusief voorproefje. Bezoekers bewonderden indrukwekkende bouwwerken, liepen over ‘hete’ LEGO®-kolen en gingen enthousiast aan de slag in interactieve zones. De tentoonstelling biedt een combinatie van kunst, techniek en humor en roept herkenning en verwondering op bij jong en oud. Uiteraard ontbraken ook de selfies met de kunstwerken niet.
Bricks of Wonder is te bezoeken tot en met zondag 27 juli 2025 in Westfield Mall of the Netherlands in Leidschendam. De expositie is dagelijks geopend van 10.00 tot 18.00 uur (op maandag vanaf 11.00 uur). Tickets zijn verkrijgbaar via
bricksofwonder.com,
Midvliet sprak tijdens de opening van de tentoonstelling onder andere met beeldend kunstenaar en cabaretier, Dirk Denoyelle en met de winnares van LEGO® Masters, Lola Nouwens.
Verslag: Petra Oliehoek-van Es
Camera en montage: Marcel Breeuwsma